שני, 24 יוני 2013 00:26

התלבטויות לפני הפעם הראשונה

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני בת 28 רווקה. במקום עבודתי יש גבר מדהים נשוי. הוא מתנהג אלי בחביבות, ואני חשה כלפיו משיכה מינית ורגשית מאוד חזקים. יש לי חבר שעמו אני אמורה להתחתן, אבל הקשר שלנו לא ממש טוב.

 

אני צריכה להגיד לו איך מפנקים אישה, והוא לא ממש מושך אותי. הוא רוצה סקס איתי, אבל אני בתולה, ולא רוצה להתחרט, כי אני מאוהבת בגבר נשוי ורוצה אותו, כי מאוד חשוב לי לעשות סקס בפעם הראשונה עם מישהו שאוהבים אותו ונמשכים אליו.

 

הבעיה שלי היא שאין לי אומץ להגיד לו שאני רוצה אותו, כי אני עובדת אתו ויש בינינו יחסי עובד - מעביד. מה אני יכולה לעשות כדי לא להתבייש בעצמי אחר כך?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

כל המלצה שתקבלי ממני או ממישהו אחר תצטרכי לשקול היטב, מכיוון שמדובר בחיים שלך, ורק את יכולה לקבל את ההחלטות ולשאת בתוצאות המעשיות והרגשיות של החלטותיך.

 

עם זאת, אני מברך את האומץ שלך להעלות את ההתלבטויות הכי עמוקות שלך על הכתב ולבקש עצה. זה מצביע על כך שאת בחורה חכמה ואחראית, ושהיחס שלך לחייך ולרגשותיך הוא מעמיק ורציני.

 

את כותבת שיש לך חבר שאינו מושך אותך, ושהוא אינו יודע כיצד לענג אישה. נניח שטכניקות של עשיית אהבה אפשר ללמוד במשך הזמן, אבל מה לגבי אהבה?

 

אם את לא אוהבת אותו עכשיו, מדוע את ממשיכה אתו? האם תהי מוכנה להתחתן עם גבר שאת לא אוהבת מראש? איזה עתיד צופנים לך חיים עם גבר לא אהוב?

 

לגבי יחסי מין עם המעביד: האם את בטוחה שאת רוצה אותו רק לפעם הראשונה? מה יקרה אם תתאהבי בו? האם תהי מוכנה רגשית לחיות חיים כפולים - להתחתן עם גבר אחד ולאהוב גבר אחר? האם לא יפריע לך שהגבר שאת אוהבת נשוי ולא יכול להתמסר לך עד הסוף?

 

ומה אם המעביד שלך יתאהב בך וירצה להמשיך בקשר שאת כבר לא רוצה בו, או ירצה לפרק את משפחתו כדי להיות אתך? האם תהי מוכנה לעזוב את העבודה אם העניינים יסתבכו? ולבסוף, האם תוכלי לעמוד בסירובו של הבוס במקרה שהוא לא יהיה מעוניין להתמסר לך?

 

אם התשובות לכל השאלות הללו ברורות לך, ואת עדיין מוכנה להרפתקת חייך, אני ממליץ לך לשבת ולכתוב מכתב המפרט את רגשותייך למעביד. אם אחרי שתכתבי את הדברים, ותקראי אותם שנית, עדיין תרצי למסור את המכתב לבוס שלך - לכי עם רגשותיך!

 

20.03.2004

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 29178 times Last modified on שני, 02 דצמבר 2013 08:15
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה

אתם כאן: דף הבית שאלות ותשובות שאלות ותשובות התלבטויות לפני הפעם הראשונה