שני, 17 יוני 2013 19:32

חייל מתוסכל מחיי המין

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני חייל בן 21. יש לי חברה כבר שלושה חודשים, ואנחנו אוהבים אחד את השני. אני יוצא הביתה לסוף שבוע רק בימי שישי, וחוזר לבסיס ביום ראשון. לאחרונה התחלנו לקיים יחסי מין, ואני לא מרוצה מהתפקוד המיני שלי. הייתה לי הפסקה של שנה מאז שקיימתי יחסי מין עם חברתי הקודמת.

 

אני סובל מבעיה של שפיכה מוקדמת. אותה בעיה הייתה לי ביחסי מין עם החברה הקודמת. אני תמיד דואג לספק את החברה שלי לפני ואחרי המשגל, אבל הייתי רוצה להיות מסוגל להחזיק זמן ממושך יותר לפני שאני מגיע לאורגזמה.

 

בעיה נוספת וחדשה שיש לי עם החברה הנוכחית, היא שאני לא מצליח להגיע לזקפה מלאה מייד לאחר שאני גומר בפעם הראשונה. עם החברה הקודמת יכולתי לקיים יחסי מין ארבע, וחמש פעמים בלילה, והזקפה הייתה חזקה.

 

עכשיו הזקפה נעלמת לי אחרי האורגזמה. חברה שלי נעלבת, וחושבת שאני לא נמשך אליה מספיק. אני מנסה להסביר לה שהבעיה היא אצלי, אבל זה לא כל כך עוזר.

 

בחופשה האחרונה, כששכבנו ביום שישי, גמרתי ארבע פעמים ואז הלכנו לשון, אבל בבוקר כשהתעוררנו לא יכולתי להגיע לזקפה מלאה. החברה שלי מאוד "התבאסה" ורבנו בגלל זה כל השבת.

 

מאוד לא נעים לי שאני גורם לה הרגשה כזאת, ואני מוכן להתחיל טיפול בבעיה שלי. הבעיה היא שאני חייל, ויוצא לחופשות בסופי שבוע בלבד, ועם המשכורת הצבאית - דבר זה נמנע ממני נכון לעכשיו. אשמח לקבל כל ייעוץ מקצועי שיאפשר לי להתמודד עם הבעיות המיניות שלי, למרות המגבלות של הזמן והכסף.

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

לפי מכתבך אין לי ספק שאתה חייל מצטיין ובעל מוטיבציה גבוה ביותר. חוששני שהמוטיבציה שלך להצטיין בכל מונעת ממך הנאה מחיי המין. אתה דורש מעצמך יותר מדי.

 

אני מתאר לעצמי שבסוף השבוע הקצר שלך אתה רוצה גם לנוח וגם להיות עם המשפחה בבית, גם לפגוש את החברים וגם לבלות, וכל יתר הזמן אתה מרגיש שאתה חייב להוכיח את גבריותך על ידי שבירת שיאים במספר האורגזמות.

 

על מנת להספיק את כל זאת, אתה כל הזמן ממהר, נמצא בלחץ, ובמקום לנוח, וליהנות מהקרבה לחברתך, אתה חוזר לבסיס מתוסכל ועייף.

 

אתה וחברתך לא זקוקים לטיפול מיני. אתם זקוקים להדרכה. אתם צריכים לדעת שהנשיות שלה והגבריות שלך לא נמדדים במספר השניות או השעות בין האורגזמות או במספר המשגלים בשישי–שבת.

 

אם אין לכם אפשרות להגיע לפגישת ייעוץ אחת או שתיים אצל איש מקצוע, קראו ספרים ועיתונים שבהם יש הרבה עצות שימושיות. גם באינטרנט אפשר למצוא מידע איכותי בנושא.

 

24.05.2006

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 29156 times Last modified on שני, 02 דצמבר 2013 07:03
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה

אתם כאן: דף הבית שאלות ותשובות שאלות ותשובות חייל מתוסכל מחיי המין