שלישי, 25 יוני 2013 03:43

טיפול סרוגייט חד פעמי!

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני סטודנט בן 20 - ועדיין בתול. עד לפני שנה וחצי הייתי מאוד בישן. אז קרה שינוי גדול באישיותי. כעת אין לי כבר בעיה להימצא ליד בנות ולדבר איתן, אבל אני עדיין חסר ביטחון בכל מה שקשור למין.

 

אני חושב שתספיק לי פגישה אחת עם סרוגייט כדי לאבד את בתולי. אין לי צורך ללמוד לתקשר, להרגיש נינוח, וכו'. אני מרגיש שאני צריך רק לשבור את המחסום הראשוני. האם ניתן לארגן פגישה חד פעמית כזאת?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

חלק נכבד מהמטופלים בקליניקה הם בחורים צעירים כמוך, שמסיבות שונות מתקשים להתחיל בחיי מין עם בנות שאותן הם מכירים בסיטואציות חברתיות רגילות. ביישנות וקושי בתקשורת – הם רק חלק מהבעיות שיכולות להפריע להגיע למטרה אליה אתה שואף.

 

בכל מקרה, גם בחיים הרגילים וגם בקליניקה של טיפול מיני בעזרת פרטנר חליפי (סרוגייט) לא מומלץ למהר ולקיים יחסי מין עם בחורה שרק לפני חמש דקות הכרת, ובוודאי לא כאשר זו החוויה המינית הראשונה שלך.

 

הניסיון לחסוך זמן וכסף יכול להיגמר בכישלון כואב, עם תחושות תסכול והחמצה. בקליניקה, תוך כמה פגישות אתה יכול ללמוד את רזי ההתקרבות והפעילות המינית שבהדרגה, ללא כאב, התרגשות יתר, או חרדת ביצוע - יביאו אותך ליחסי מין מהנים ומספקים.

 

את הידע והניסיון שתצבור במפגשים עם פרטנרית מנוסה מהקליניקה, תוכל ליישם אחר כך עם הבנות שתכיר בסביבתך הטבעית. ההבדל יהיה בכך שבמקום המתח והחרדה שמשתקים אותך עכשיו, תוכל לחוש רק ביטחון וציפייה לחוויה מרגשת.

 

1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 35859 times Last modified on שלישי, 03 דצמבר 2013 11:30
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה