רביעי, 19 יוני 2013 17:41

תרופה להורדת חשק

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני בת 50, אם לשלושה ילדים גדולים. לבעלי יש עסק עצמאי שהוא כל חייו - והוא מבלה בו שעות רבות. הוא כל הזמן מפתח ומטפח אותו, משקיע בו מחשבה וכסף, ומדבר עליו כאילו הייתה זו אהובתו. כל החברים שלו קשורים אליו בקשרים עסקיים. הוא מפרנס טוב, ולא חסר בבית או לילדים שום דבר.

 

אני לא עובדת, אבל השקעתי המון בפיתוח עצמי. השתתפתי בחוגים שונים, אני חברה בקאונטרי קלאב, עושה ספורט, ושוחה באופן קבוע. יש לי חברות רבות, איתן אני אוהבת ללכת לסרטים, לשבת בבתי קפה ולנסוע לחו"ל. אני שומרת מאוד על עצמי, עושה טיפולים קוסמטיים, כולל כמה ניתוחים פלסטיים, ונראית הרבה יותר צעירה מגילי.

 

בעלי מבוגר ממני בשבע שנים, הוא לא שומר על עצמו, לא עושה ספורט, השמין מאוד, ומסריח מסיגריות. המראה שלו דוחה אותי, ואני בכלל לא נמשכת אליו, ומתביישת שהחברות שלי יראו אותנו יחד.

 

כבר יותר מעשר שנים שאני כמעט ולא מקיימת עמו יחסי מין. בעלי נמשך אלי מאוד, ומצדו היה רוצה לשכב איתי כל יום. אני יכולה להבין אותו. אני נראית מצוין וגם גברים צעירים מתחילים איתי.

 

זה מחמיא לי, אבל אני לא מוכנה לקלקל את השם שלי, ושידברו על הילדים שלי שאמם קלת דעת, או אפילו יותר גרוע מזה. בעלי מבקש ממני, אומר שאינו מסוגל לחיות בלי מין. אני, לעומת זאת, יכולה לוותר בקלות על המין איתו, ועונה לו שילך לשכב עם העסק שלו, אם הוא כל כך אוהב אותו.

 

אני בטוחה שהוא אף פעם לא יבגוד בי ולא יעזוב אותי. אני יודעת שנוח לו בבית, והוא אף פעם לא יסכן את הנוחיות שלו ואת העסק שלו. אני שולטת בכל העניינים הכספיים, ואם הוא יעז להיפרד, הוא יסכן מאוד את העסק שלו.

 

הוא ביקש שנלך לייעוץ מיני. אני לא התנגדתי, אבל כאשר שמעתי שכל פגישה עולה מאות שקלים, חשבתי שיש לי כמה רעיונות יותר טובים לגבי איך לבזבז את הכסף שלנו. האם ישנה איזו תרופה שתרגיע את החשק המיני המופרז של בעלי?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

אני בכלל לא בטוח שהבעיה שלכם היא בעיה מינית. נראה לי שעיקר הבעיות שלכם נובעות מהאישיות שלכם, ומצורת הקשר שיצרתם במהלך חייכם המשותפים. נראה לי שהסיפוק שלכם מגיע מיחסים של תלות ושליטה, כעס סמוי, השפלה, וטפילות הדדית. על מנת לשנות משהו ביחסים כאלה, דרושים רצון הדדי עז, ויותר מכמה מאות שקלים.

 

12.09.2004

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 30921 times Last modified on שני, 02 דצמבר 2013 07:36
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה