שני, 01 יולי 2013 10:58

אני מאוהבת במפקדת שלי

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני חיילת בת 19, וקרה לי דבר נורא מוזר ומבלבל: התאהבתי במפקדת שלי (בת גילי) בטירונות. אני נהנית מאוד להסתכל עליה וחשבתי שהיא מאוד יפה, עדינה ומקסימה.

 

כשהייתי רואה אותה מתקרבת אלי, הלב שלי היה מתחיל להלום חזק מהתרגשות והייתי נעשית יותר ביישנית ומסוגרת (מה שקורה לי בדרך כלל עם גברים שמוצאים חן בעיני) .

 

מה שהכי מדאיג אותי - הוא שפנטזתי שאנחנו נוגעות זו בזו ומתנשקות. זאת הפעם הראשונה שקורה לי דבר כזה. בעבר התלהבתי רק מגברים ונמשכתי אליהם.

 

שאלותיי הן: האם אני לסבית או דו מינית? האם התאהבות כזאת יכולה לקרות לי שוב? האם ייתכן שזה היה אירוע יוצא דופן בגלל המצב האובייקטיבי המיוחד או משום שהיא הייתה באמת מקסימה (הרבה בנות נקשרו אליה)?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן
 

 

לפי שאלתך את נערה מאוד רגישה, חכמה וקשובה לעולמך הפנימי. יש בך המון רוך וצורך לקרבה ואינטימיות. מה שיפה שאת לא מתכחשת לרגשות ולפנטזיות שלך ומנסה להבין אותן.

 

הצורך בקרבה ,אינטימיות, מגע גופני - הם צרכים אוניברסאליים וקיימים בכל אחת. גם הגירוי המיני שיכול להתלוות לצרכים האלה - הוא טבעי ונובע מתהליכים ביולוגיים. הגירוי המיני מתעורר גם כאשר פרטנר מיני מתאים לא בנמצא. זה בדיוק המצב שאת מתארת.

 

טבעי גם שהמפקדת שלך נעשתה אובייקט לכמיהה שלך. חוץ מתכונות האנושיות שלה ,היופי, העדינות, הקסם האישי - היא גם הייתה ה"גבר" היחיד בסביבה, עם כל התכונות הגבריות שהתפקיד מקנה לה: הכוח ,הסמכותיות, הביטחון העצמי.

 

אם להוסיף לזה את כל התכונות שהתפקיד של טירונית מעורר אצל בנות: חוסר ביטחון, כניעה מול סמכות, הזדקקות לעזרה, אפשר להבין את מערכת הרגשות שנוצרה ביניכן.

 

לפי מכתבך משיכה מעין זו קרתה לך רק פעם אחת, בסיטואציה מאוד מיוחדת של טירונות בנות. את מספרת על המשיכה שלך לבנים כהרגשה שמוכרת לך היטב. כנראה זו האוריינטציה המינית שלך.

 

יתכן שבסיטואציות מסוימות, אולי דומות לטירונות, תופיע אצלך משיכה לנשים. רק את תוכלי להחליט אם לתת לה ביטוי במציאות או להשאיר זאת בתחום הפנטזיה.

 

1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 50048 times Last modified on ראשון, 05 ינואר 2014 09:42
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה