רביעי, 26 יוני 2013 04:32

היפנוזה והטיפול המיני

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני נשוי לאשתי כ - 10 שנים ויש לנו ארבעה ילדים. ביני לבין אשתי קיים פער גדול בתשוקה המינית. אשתי טוענת שהיא מעולם לא חוותה תשוקה מינית, ואם זה היה תלוי בה, היא כלל לא הייתה מעוניינת בקיום יחסי מין.

 

אני הוא זה שתמיד יוזם את יחסי המין. בערך 4-5 פעמים בחודש אשתי נענית לי ואנחנו מקיימים יחסים עם חדירה מלאה. אחרי שאנו מתחילים בפעילות מינית אשתי גם כן מצליחה להיכנס לעניין ואז היא גם חווה אורגזמה, וזאת כמובן בתנאי שתוך כדי חדירה אני גם מגרה אותה ידנית בדגדגן ובפטמות.

 

בכל מיקרה במשך כל זמן קיום יחסי המין, משלב המשחקים המוקדמים ועד לסיום היא שוכבת על גבה. לטענתה כל תנוחה אחרת מוציאה אותה מריכוז והיא נלחצת מזה.

 

הלכנו לטיפול אצל סקסולוגים במשך יותר משנה והשקענו אלפי שקלים, אך התוצאות היו מאכזבות. הייתי רוצה לדעת האם בעזרת היפנוזה ניתן לטפל בבעיה ?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

אתה מתאר מצב של תשוקה מינית ירודה אצל אשתך, מצב שלו יכולות להיות סיבות רבות. בין האפשרויות: עייפות פיזית, בעיות גופניות או הורמונאליות, למשל, סוכרת, תת פעילות של בלוטת התריס וכן מחלות גופניות אחרות. בנוסף לכך ישנן גם תרופות שונות הגורמות לירידה בחשק המיני.

 

קבוצה אחרת של בעיות – הן בעיות בדימוי הגוף, ביישנות יתר, חינוך מיני נוקשה, טראומות נפשיות ומיניות בעבר הקרוב או הרחוק.

 

ייתכן גם שאשתך כועסת עליך ומבטאת את כעסה באופן הכואב לך ביותר: "אתה לא עושה לי את זה".

 

לאחר בירור מעמיק של כל הסיבות לתשוקה המינית הירודה של אשתך, ניתן לבנות תוכנית טיפול שתתמקד בפתרון הבעיה.

 

היפנוזה - היא שיטה מאוד יעילה לטיפול בבעיות חשק מיני. על ידי טיפול בהיפנוזה ולימוד היפנוזה עצמית, ניתן להתגבר על בעיות דימוי גוף, סוגים שונים של עייפות, חוסר תקשורת בין בני זוג, הרגלים ישנים בלתי יעילים ואיסורים פנימיים לא מודעים.

 

בעזרת היפנוזה ניתן ללמד בני זוג להגביר את התשוקה המינית לפי רצונם, ולעצם את ההנאה עשרות מונים. ניתן ללמד את כל אחד מכם להשתמש בסוגסטיות היפנוטיות להגברת התשוקה המינית של עצמכם ושל בני זוגכם.

 

1999-2003

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 25396 times Last modified on שלישי, 03 דצמבר 2013 07:23
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה