שלישי, 18 יוני 2013 11:14

מוטרד מפנטזיות של אשתו

נכתב על ידי 
דרג את המאמר
(0 votes)

 

שאלה:

 

אני בן 32, ואשתי בת 25, אנו נשואים כשישה חודשים. יחד אנו כבר חמש שנים. לאחר היסוסים, החלטתי לשתף בעל מקצוע בהתלבטויות שלי:

 

לפני כמה ימים קיימנו יחסי מין בצהריים. לאחר מכן יצאתי לסידורים. כאשר חזרתי, אשתי לא הייתה בבית. ניגשתי למחשב להמשיך בעבודתי. בחיפוש אחר אתר שגלשתי בו בבוקר, הגעתי אל אתר שבו, כנראה, אשתי גלשה באותו יום. באתר הזה היו סיפורי סקס, חוויות ופנטזיות של נשים וגברים.

 

לא יכולתי להתאפק וקראתי את הסיפורים. לתדהמתי כמעט כל הסיפורים היו על נשים שהיו בסיטואציות של "הלכתי ברחוב, הוא הסתכל עלי, אני התחרמנתי, הלכנו אליו לדירה, הוא עשה לי... ואני הרגשתי..." וכו'. סיפורים אחרים היו על אורגיות מטורפות עם עשרות משתתפים. אני איש מחשבים, ובקלות גיליתי שהיא ביקרה באתר מיד לאחר שיצאתי מהבית, ובילתה בו שעה ארוכה.

 

מפריע לי שעשרים דקות אחרי שהיה לנו סקס מדהים, ברגע שיצאתי מהבית, היא רצה למחשב. לאונן? להתחרמן? זה לא מפסיק להטריד אותי. אשתי בעלת 'עבר עשיר'. היא השתתפה באורגיות, קיימה יחסים עם גברים ונשים.

 

אז אם מה שמחרמן אותה, זה יחסי מין מזדמנים, אני מאוד חושש לעתיד הנשואים שלנו. עכשיו, כאשר היא יוצאת מהבית, אני חושש שהיא עושה את זה עם זר. אשמח לקבל את עצתך, איך אני אמור לעכל את זה?

 

תשובה:

דוקטור רויטמן

 

לדעתי, אתה יכול להירגע. תחשוב כמה פנטזיות מיניות יש לך או היו לך. אז מה, את כולן הגשמת? כל אדם מפנטז, וככל שעולם הפנטזיות שלו עשיר יותר - המין טוב יותר. איבר מין הכי חשוב אצל בן האדם נמצא בין האוזניים. זה שאשתך חרמנית לא אומר שאתה לא מספק אותה.

 

ספרות ארוטית קיימת כבר אלפי שנים בכל התרבויות – החל משיר השירים, אלף לילה ולילה, קאמה סוטרא. הספרות הקלאסית והמודרנית משופעת בארוטיקה. פנטזיות על מין עם זר ומין קבוצתי הן פנטזיות נפוצות מאוד.

 

אשתך בוודאי יודעת שאתה יכול לראות לאן היא גולשת, והיא לא מסתירה זאת ממך. אולי להפך, היא רוצה שגם אתה תתחרמן על אותם סיפורים. יכול להיות שכדאי לך לספר לאשתך בהומור, שבמקום לעבוד, קראת את הסיפורים שהיא השאירה לך במחשב.

 

זה רק יקרב ביניכם, ויחד תכלו לחפש ולקרוא ספרות ארוטית נוספת. אני מכיר זוגות שזה העשיר את חיי המין שלהם, שיפר את התקשורת ביניהם, הרגיע פחדים ושיכך קנאה. זה שאשתך בעבר מימשה כמה מהפנטזיות שלה, מצביע על כך שהיא אישה מינית ואמיצה, ולא תתלונן על 'כאב ראש' כדי להתחמק ממין.

 

08.02.2005

 

כל הזכויות שמורות למכון השרון

 

Read 25763 times Last modified on שני, 02 דצמבר 2013 07:23
ד"ר מרק רויטמן

מומחה לפסיכיאטריה, פסיכותרפיה, טיפול מיני והיפנוזה